https://www.facebook.com/autolarmypresov.sk?fref=ts

 

 

             

 


Úvod »GPS lokalizátor» Lokalizátor GPS LOC


        

Lokalizátor GPS LOC

doprava zdarma

skladom

 

Dostupnosť: na Dopyt
Číslo produktu: GPS LOC
naša cena bez DPH : 100,00 eur
naša cena s DPH (20 %):
120,00 eur

GPS lokalizátor slúži na zistenie polohy vozidla prostredníctvom GPS súradníc. Je vhodný na inštaláciu ako prídavný modul k existujúcemu autoalarmu vo vozidle alebo ako samostatné zariadenie na vyhľadanie vozidla pri krádeži alebo jeho odtiahnutí. Pri narušení zasiela automaticky SMS o rýchlosti, stave vozidla a GPS súradnicami v tvare adresy na mapách GOOGLE (weblink pre jednoduché zobrazenie na mobilnom telefóne).

GPS LOC vám pomôže zabezpečiť a ochrániť vaše vozidlo (osobný automobil, nákladný automobil, motocykel, obytný príves, stavebný stroj, poľnohospodársky stroj, motorový čln atď.). V prípade odcudzenia stráženého vozidla vám zašle GPS lokalizátor v SMS správe aktuálnu pozíciu na váš mobilný telefón. Systém umožňuje naprogramovať 3 telefónne čísla. Prostredníctvom mobilného telefónu môžete jednoducho zobraziť na displeji aktuálnu mapu s polohou vozidla (mobilný telefón musí umožňovať pripojenie na internet). Pozíciu stráženého vozidla môžete tiež zobraziť prostredníctvom PC a webovej stránky http://www.satmaps.net .

Systém sa skládá z jednotky GPS lokalizátora a satelitnej GPS antény. V jednotke GPS lokalizátora je umiestená SIM karta mobilného GSM operátora. Môžete použiť paušálne alebo predplatené SIM karty mobilných operátorov. Pokiaľ sa rozhodnete použiť predplatenú SIM kartu, máte možnosť prostredníctvom svojho mobilného telefónu kontrolovať hodnotu kreditu. GPS LOC s vami bude komunikovať prostredníctvom SMS, preto je nutné pri voľbe mobilného operátora venovať zvýšenú pozornosť cenovým sadzbám za SMS služby. Doporučujeme pri SIM karte aktivovať službu zahraničný roaming pre prípad lokalizácie vozidla v zahraničí.

V zariadení GPS LOC môžete používať SIM karty všetkých mobilných operátorov pôsobiacich na Slovensku.

Obsah balenia:

  • 1x riadiaca jednotka
  • 1x GPS anténa
  • 1x kabeláž

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

YzQ2N